Spotkanie i warsztaty dla katechetów Archidiecezji Łódzkiej Rejonu Piotrkowskiego

W piątek 14 listopada 2014 r. w Centrum Idei Ku Demokracji odbyło się spotkanie Katechetów Gimnazjów Archidiecezji Łódzkiej Rejonu Piotrkowskiego. Tematyka spotkania poświęcona była przygotowaniu młodzieży do Sakramentu Bierzmowania. W Kościele Akademickim skupienie rozpoczęło się nabożeństwem i modlitwą za zmarłych, które odprawił ks. rektor Mariusz Jersak. Następnie po przerwie kawowej w sali konferencyjnej Centrum Idei odbyła się sesja wykładowa, w której udział wzięli m. in. Przewodniczący Wydziału Katechetycznego Archidiecezji Łódzkiej ks. dr Jarosław Pater, Wiceprzewodniczący Wydziału Katechetycznego Archidiecezji Łódzkiej ks. dr Marcin Wojtasik oraz Wiceprzewodniczący Wydziału Katechetycznego Archidiecezji Łódzkiej ks. Mariusz Jersak. Wykład na temat „Przygotowanie w parafii do bierzmowania” poprowadził ks. Marcin Majda.

piątek,
19 października 2018